Zaterdagmiddag 13 december is er weer een Soesterkwartier Winterparade. Het wordt weer een heerlijk evenement, vol ontmoeting, muziek, creativiteit en natuurlijk hete chocolademelk. Het vindt allemaal plaats bij Daltoncentrum De Magneet, op de Maasstraat 2, het straatje achter de Albert Heijn. Om 13:00 uur openen de deuren en het hek, en dan gaat het de hele middag door tot 16:00 uur. Bezoekers kunnen aansluitend dan door naar het ontsteken van de kerstboom.
De Winterparade komt dit jaar weer tot stand dankzij een fijne samenwerking tussen Scholen in de Kunst, de WAS ondernemersvereniging, Bij Bosshardt en Indebuurt033. Elk jaar weer is er ruimte voor nieuwe en verrassende activiteiten. Elk jaar opnieuw staat het podium vol met weer andere muziekmakers uit de wijk. En tenslotte, elk jaar opnieuw nemen weer andere bewonersorganisaties en -initiatieven deel om de wijk nog mooier te maken.
Er worden die middag diverse workshops gratis aangeboden.
- 2 workshops "kerststukje maken": inschrijving door mail met naam en leeftijd aan amateurkunst033@scholenindekunst.nl
- Workshop "Kaarsen maken". Inschrijven idem door mail met naam en leeftijd aan amateurkunst033@scholenindekunst.nl
- Workshop "Alles watje kun(s)t". Open inloop
- Workshop "Kerstballen versieren". Open inloop
- Workshop "Pindaslingers maken voor de vogeltjes" Open inloop
Houd deze website maar goed in de gaten, want de voorbereidingen zijn in volle gang. Als er weer wat te melden is, lees je het vanzelf!
Contact
Heb je een vraag?
Stuur een bericht via het onderstaande contactformulier:
