Doe mee aan ons textielproject in het Soesterkwartier!
Woon je in het Soesterkwartier en houd je van handwerk, textiel of verhalen uit de buurt? Dan nodigen we je van harte uit om mee te doen aan een bijzonder buurtproject in het Wijkmuseum Soesterkwartier.
Voor de nieuwe tentoonstelling “Van huisvlijt tot draadkracht” zijn we op zoek naar nieuwsgierige en enthousiaste buurtbewoners en mensen die houden van textiel en van het delen van verhalen.
In drie workshops (je mag zo vaak meedoen als wilt) gaan we:
- kijken naar bijzonder textiel uit het wijkmuseum, zoals geborduurde zakdoeken, gehaakte handschoenen en beddengoed
- herinneringen ophalen en verhalen delen
- samen bedenken wat we belangrijk vinden om te bewaren en te laten zien
Niet alleen het textiel staat centraal, maar vooral de mensen en de verhalen erachter. Zo word je medemaker van onze nieuwe tentoonstelling!
Voor wie?
Voor iedereen die mee wil doen uit de wijk (en ook daarbuiten).
Je hoeft geen ervaring te hebben. Houd je van kijken, luisteren, herinneringen ophalen of verhalen delen? Dan ben je van harte welkom. Samen kijken en verhalen delen is leuk, gezellig en verbindend.
Doe mee en geef samen met andere bewoners kleur aan de geschiedenis van het Soesterkwartier. Meedoen is gratis!
graag aanmelden via dit formulier: Van huisvlijt tot draadkracht - Formulier invullen
Data, tijden en thema’s:
Vrijdag 8 mei 26 - 19.30-21.30: keukenliefde
Woensdag 13 mei 26 - 19.30-21.30: trouwen en rouwen
Vrijdag 22 mei 26 -11-13: huisvlijt
Waar: Wijkmuseum Soesterkwartier St. Bonifaciusstraat 61, 3812 TD, Amersfoort
Wie
Wanneer
| Op de Agenda: |
|---|
Woensdag 13 mei 2026 van 19:30 - 21:30 |
Vrijdag 22 mei 2026 van 11:59 - 13:00 |
Contact
Heb je een vraag?:
Stuur een bericht via het onderstaande contactformulier