Wil je handiger worden in een (of meer) van deze dingen?
COMPUTER en SMARTPHONE
LEZEN en SCHRIJVEN
OMGAAN MET CIJFERS
Elke maandagochtend, tussen 10 en 12, kun je overleggen met Esther Postema van Kennen en Kunnen. Ze zit in buurthuis De Nieuwe Sleutel en denkt mee met mensen die iets willen leren.
Vaak is er ook tijd om iets met te oefenen.
------------------------------------------------------------
Wat is Kennen en Kunnen?
Wij zijn een stichting voor Nederlandstalige volwassenen die handiger willen worden met dingen die je in het dagelijks leven nodig hebt. Ons motto is: Je kunt meer dan je denkt!
Je kunt meedoen in een van onze oefengroepen, gratis. Met meerdere groepen meedoen kan trouwens ook. Of we helpen je op weg naar een andere cursus in de stad. Samen met anderen leren is niet alleen nuttig, het is ook gezellig!
------------------------------------
Op de maandagochtend ben je welkom om te komen vertellen waar je beter in wil worden. Er is een aparte kamer voor een gesprek.
We kijken welke cursus bij je past. In onze cursussen is sowieso altijd ruimte om die dingen te oefenen die voor jou belangrijk zijn, niet iedereen volgt het zelfde programma.
Soms 1-op-1: komt het moment van een cursus niet goed uit, of is het fijn om eerst apart te kunnen oefenen? Bijvoorbeeld omdat je het nog erg spannend vindt? We kijken dan of we je kunnen koppelen aan een vrijwilliger, die thuis of ergens anders met je gaat oefenen.
--------------------------------------
Of kom alvast oefenen met internet
Wijkbewoners zijn ook welkom om alvast iets te oefenen met Esther, op de laptop. Wil je bijvoorbeeld weten hoe je de bustijden vindt op internet? Of hoe je iets zoekt en koopt op marktplaats? Esther helpt je op weg. En kom gerust een week later weer, om nog eens te oefenen.
Thuis kennismaken kan ook
Kun je niet op maandagochtend? Of praat je thuis fijner? Esther kan ook naar je toe komen voor een eerste gesprek.
Bel haar gerust! Tel. 06-35621178.
Wie is wie op de foto?
Esther is degene op de foto rechts. Links zie je Monique, van de groep Beter Lezen en Schrijven, en in het midden Ellen, die mensen helpt om handiger te worden met cijfers. Zij werken samen met vrijwilligers Jos, Hélène, Olga, Frits en Meinco: Amersfoorters die je graag helpen om iets onder de knie te krijgen wat eerder nog niet lukte.
-------------------------
Meer weten? Kijk op onze site.
We leggen hier uit waarom iets nu wel kan lukken wat je vroeger lastig vond.
Wie
Prijs
Wanneer
Op de Agenda: |
---|
Op maandag wekelijks van 10:00 - 12:00 tot en met 02 maart 2026 |
Meer informatie
Contact
Heb je een vraag?
Stuur een bericht via het onderstaande contactformulier: